PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP KE KLIENTOVI
ŠANCE PRO PODNIKATELE BEZ PROKAZATELNÝCH PŘÍJMŮ
ZDRAVÉ ŘEŠENÍ PRO RYCHLOU FINANČNÍ STABILIZACI
POMOC KLIENTŮM SE ZÁZNAMY V REGISTRECH
KOMPLEXNÍ PORADENSKÝ A PRÁVNÍ SERVIS
DLOUHODOBÉ ZAJIŠTĚNÍ FINANČNÍCH POTŘEB
Previous slide
Next slide
ZODPOVĚDNÉ PŮJČOVÁNÍ
1. V prvé řadě zjišťujeme reálné potřeby klienta

Prostřednictvím profesionálního týmu zjistíme potřeby klienta. Shromáždíme údaje o současných a budoucích závazcích klienta. Zpracujeme celkové vyčíslení finančních závazků klienta, doplněny soupisem exekucí, nesplácených dluhů etc.

2. Individuálně posoudíme situaci klienta

Situaci klienta řešíme individuálně a ve spolupráci s ním, prostřednictvím osobního jednání. Poskytujeme mu i odborné právní poradenství v tíživých životních situací (vyplácení exekucí, splatných závazků, rodinných závazků, …).

3. Připravíme optimální řešení

Navržená nabídka služeb financování řeší vždy všechny dluhy klienta komplexně a dlouhodobě. Na základě skutečností zjištěných při jednání o smluvním vztahu je nabízeno optimální řešení, které je pro klienta vhodné a nepřivádí ho do situace, že by v budoucnu nemohl dostát svým smluvním závazkům.

4. Odpovědný přístup společnosti

Zodpovědný přístup je základem naší práce. Ověřujeme bonitu našich klientů a vyhodnocujeme jejich schopnost dostát svým závazkům. Neposkytujeme úvěry těm, kteří by měli evidentní problém s jejich splácením. Vyhodnocení schopnosti klienta splácet je prvním krokem k úspěšné spolupráci.

5. Flexibilita a vstřícnost

S každým klientem jednáme individuálně a nabízíme mu produkt, který nejlépe odpovídá jeho aktuálním potřebám. Na naší telefonní lince 603 558 885 nebo e-mailu info@procredia.cz klient získá veškeré informace, které potřebuje pro své rozhodnutí o přijetí nabídky úvěru. Klient se na společnost může obrátit s jakýmkoliv dotazem.

6. Dostatek informací k rozhodnutí a transparentnost

Společnost nestanovuje žádné vstupní ani skryté poplatky. Klient je dopředu informován o výši poplatku za zpracování úvěru, který je vyčíslený v nabídce úvěru, která je s ním projednávána. Poplatek je placen po odsouhlasení podmínek klientem a zpracování kompletní úvěrové dokumentace.

7. Spolupráce

Naším cílem je oboustranně spokojená spolupráce. Budujeme především dlouhodobé vztahy s klienty, jejich návrat nebo osobní doporučení je pro nás základním ukazatelem úspěšnosti naší práce.

PROČ PROCREDIA?

POMOC KLIENTŮM

Potřeby klientů jsou pro nás prioritou. Vždy se snažíme najít řešení jejich problémů.

RYCHLOST PROCESU

Při poskytnutí úvěru jednáme rychle a bez zbytečných průtahů.

KOMPLEXNÍ SLUŽBA

Poskytujeme komplexní servis jako např. právní služby, odhad nemovitosti atd.

TRANSPARENTNOST

Potřeby klientů jsou pro nás prioritou. Vždy se snažíme najít řešení jejich problémů.

BEZ POPLATKŮ PŘEDEM

Veškeré náklady jsou již zahrnuty ve splátce.