PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP KE KLIENTOVI
ŠANCE PRO PODNIKATELE BEZ PROKAZATELNÝCH PŘÍJMŮ
ZDRAVÉ ŘEŠENÍ PRO RYCHLOU FINANČNÍ STABILIZACI
POMOC KLIENTŮM SE ZÁZNAMY V REGISTRECH
KOMPLEXNÍ PORADENSKÝ A PRÁVNÍ SERVIS
DLOUHODOBÉ ZAJIŠTĚNÍ FINANČNÍCH POTŘEB
Previous slide
Next slide
Poskytujeme komplexní právní servis a zaručujeme rychlé poskytnutí půjčky. Půjčky poskytují naši profesionálně vyškolení pracovníci, pracující podle zákonných a etických norem.

Společnost ProCredia, a. s. poskytuje nebankovní půjčky po celém území České republiky. Základním principem fungování společnosti je seriózní přístup ke klientům. Smluvní podmínky všech nabízených produktů jsou snadno pochopitelné, přehledné a nezáludné.

Jsme vstřícní k nenadálým a nepředvídatelným skutečnostem v životě našich klientů a v případě problémů se splácením se u proaktivních a čestně jednajících klientů společně snažíme nalézt řešení.

Profesionální tým

Disponujeme profesionální sítí zaměstnanců, kteří s žadatelem podrobně projednají podmínky půjčky, prověří jeho schopnost splácet a v případě jejího schválení, zařídí převod finančních prostředků.

Posláním společnosti ProCredia, a. s. je aktivně řešit finanční potřeby klientů a nabídnout jim pomoc z dluhové pasti, do které se ne vždy vlastní vinou dostali. Nabízíme klientům druhou šanci ozdravit své finance a postupně je přivést ke standardním finančním produktům, které jsme mu, spolu s jeho zlepšující se finanční situací, připraveni postupně nabídnout a vyřešit tak jeho dlouhodobou potřebu financování.

PROČ PROCREDIA?

POMOC KLIENTŮM

Potřeby klientů jsou pro nás prioritou. Vždy se snažíme najít řešení jejich problémů.

RYCHLOST PROCESU

Při poskytnutí úvěru jednáme rychle a bez zbytečných průtahů.

KOMPLEXNÍ SLUŽBA

Poskytujeme komplexní servis jako např. právní služby, odhad nemovitosti atd.

TRANSPARENTNOST

Potřeby klientů jsou pro nás prioritou. Vždy se snažíme najít řešení jejich problémů.

BEZ POPLATKŮ PŘEDEM

Veškeré náklady jsou již zahrnuty ve splátce.